Co należy wziąć pod uwagę podczas zabiegu powiększania ust?

Domowe sposoby na powiększenie ust

Ogólnie, lekarz przepisze Tylenol do zarządzania bólu i obrzęku, które mogą wystąpić po powiększeniu ust. Należy również wziąć lek przeciwhistaminowy, aby zmniejszyć obrzęk i zastosować krem z arniki, aby zmniejszyć siniaki. Picie dużej ilości wody i zdrowa dieta składająca się z owoców i warzyw jest również niezbędna w procesie gojenia. Należy unikać pikantnych potraw i napojów, ponieważ mogą one podrażnić usta. Na koniec należy unikać palenia i picia alkoholu przez kilka dni po zabiegu powiększania ust.

Wypełniacze skórne mogą dać Ci pełniejsze usta

Użycie wypełniaczy skórnych może dać Ci pełniejsze usta bez poddawania się operacji plastycznej ust. Rezultaty są stopniowe i zazwyczaj utrzymują się od czterech do sześciu miesięcy. Jednakże, aby utrzymać ten wygląd, mogą być potrzebne zabiegi uzupełniające. Warto umówić się na wizytę kontrolną kilka tygodni po zabiegu.

Wypełniacze skórne mogą zapewnić pełniejsze, bardziej symetryczne usta. Zastrzyki te zawierają wiele substancji, takich jak kwas hialuronowy i tłuszcz, które pomagają poprawić ogólną objętość ust. Zabieg może również poprawić nierówności w jednej lub obu wargach. Do wykonania zabiegu należy wybrać wykwalifikowanego lekarza medycyny estetycznej.

Juvederm to popularny wypełniacz dermalny. Jego baza w postaci kwasu hialuronowego działa w celu przywrócenia objętości wstrzykiwanego obszaru i zwiększenia produkcji kolagenu. W rezultacie usta stają się gładkie i pełniejsze. Procedura ta jest również bezpieczna i niedroga, więc możesz uzyskać pożądane rezultaty bez konieczności rozbijania banku.

Wypełnianie ust wypełniaczami dermalnymi jest bezpieczną, niechirurgiczną procedurą. Nie ma ryzyka krwawienia, bólu czy założenia szwów. Istnieje kilka możliwych skutków ubocznych zabiegu, ale są one łagodne i nie powinny zniechęcić Cię do jego przeprowadzenia. Niektórzy pacjenci mogą doświadczyć niewielkiego zadrapania podczas wykonywania zastrzyku, a także uczucia mrowienia.

Do poprawy wyglądu ust można zastosować wiele różnych wypełniaczy dermalnych. Najlepszy rodzaj będzie zależał od Twoich celów i reakcji Twojego organizmu na nie. Najczęściej stosowanym wypełniaczem jest kwas hialuronowy (HA), który jest substancją naturalnie występującą w organizmie.

Wypełniacze skórne nie są jednak odpowiednie dla wszystkich. Osoby z pewnymi warunkami medycznymi lub alergiami powinny skonsultować się z licencjonowanym dostawcą usług medycznych przed uzyskaniem procedury. Ponadto FDA zdecydowanie zaleca, aby używać tylko zatwierdzonych przez FDA wypełniaczy skórnych, które są podawane przez kaniulę. Jak w przypadku każdej procedury medycznej, wypełniacze skórne mogą powodować efekty uboczne. Niektóre z tych efektów mogą ujawnić się po tygodniach lub nawet miesiącach, dlatego ważne jest, aby współpracować z licencjonowanym dostawcą usług medycznych.

Wypełniacze skórne są tymczasowe i mogą trwać od sześciu do dwunastu miesięcy. Nie można ich jednak stosować na stałe. Wypełniacze zostaną wchłonięte przez Twój organizm i po tym czasie będą musiały zostać wymienione. Aby uzyskać więcej informacji, należy skonsultować się z dermatologiem. Aby uzyskać pożądany efekt, trzeba będzie wykonać kilka zabiegów.

Scrubbing your lips can make your lips look bigger

Scrubbing your lips can increase blood circulation and make your lips look bigger. Niektórzy ludzie używają nawet domowego peelingu do ust. Ten peeling zawiera cynamon i olej z mięty pieprzowej i może być stosowany do ust przez kilka minut każdego dnia. To da Ci luscious pout w krótkim czasie. Tylko być ostrzeżony, że może wystąpić łagodny ilość podrażnienia po użyciu go, więc być cierpliwy.

Innym sposobem, aby twoje usta wyglądają pełniejsze jest użycie kostek lodu. Kostki te sprawią, że Twoje usta będą wyglądały na gładsze i bardziej różowe. Możesz powtarzać tę sztuczkę co kilka dni, aby uzyskać większe usta na dobre. Jeśli jesteś naprawdę zdeterminowany, można nawet uzyskać trwały efekt większych ust przez szorowanie ust z kostkami lodu na bieżąco.

Złuszczanie ust może również sprawić, że Twoje usta będą wyglądały na większe. Masowanie ust miękką ściereczką przed nałożeniem szminki może rozluźnić mięśnie ust i zwiększyć ich wygląd. Możesz również użyć kostki lodu zawiniętej w czystą ściereczkę, aby złuszczyć usta.

Najskuteczniejszym sposobem na powiększenie wyglądu ust jest ich nawilżenie. Jeśli Twoje usta są suche, będą odbijać mniej światła, przez co będą wyglądać na mniejsze. Możesz również użyć olejku migdałowego i cukru na ustach, aby pozbyć się martwych komórek skóry. Używanie peelingu do ust może również pozbyć się łuszczącej się skóry.

Innym sposobem na powiększenie ust jest dodanie jaśniejszego odcienia na środku. Możesz to zrobić nakładając na usta jasny odcień błyszczyka lub szminki. Dzięki temu Twoje usta będą miały bardziej różany wygląd. Możesz również użyć masła shea, aby nawilżyć swoje usta.

Używanie przyssawek do zmniejszania ust

Używanie przyssawek do zmniejszania ust nie jest prostą procedurą. Istnieje wiele zagrożeń związanych z używaniem tego urządzenia. Po pierwsze, może dojść do zasinienia. Siniaki mogą być fioletowe, żółte lub zielone i mogą utrzymywać się do siedmiu dni. Ponadto zasysanie może uszkodzić tkankę i kolagen, które nadają ustom pulchność.

Stosowanie lodu po zabiegu powiększania ust

Po zabiegu powiększania ust ważne jest zastosowanie lodu w celu zmniejszenia obrzęku. Lód pomaga również szybciej zlikwidować siniaki. Lód należy przykładać przez 10 minut kilka razy dziennie. W miarę możliwości należy stosować lód na zmianę z ciepłym kompresem, aby pomóc organizmowi szybciej się zagoić.

W ciągu pierwszych 48 godzin po zabiegu powiększania ust pojawi się obrzęk i zasinienie. Jest to normalne i ustępuje w ciągu kilku dni. Obszar ten powinien być przykryty miękką tkaniną, aby zapobiec poparzeniom spowodowanym odmrożeniem. W tym okresie należy unikać latania i przebywania w środowiskach o podwyższonym ciśnieniu, ale lekarz może zalecić inaczej.

Jeśli rozważasz zabieg powiększania ust, powinieneś skonsultować się z chirurgiem kosmetycznym, który jest certyfikowany w zakresie medycyny estetycznej i medycyny rodzinnej. Lekarze ci mają doświadczenie w wykonywaniu zabiegów z użyciem wstrzykiwanych wypełniaczy i mogą zapewnić Ci bezpieczne i komfortowe leczenie. Mogą również udzielić Ci odpowiednich instrukcji dotyczących pielęgnacji po zabiegu.

Aby uniknąć odmrożenia, należy obłożyć usta lodem po zabiegu powiększania ust, ale nie należy stosować zbyt dużego nacisku. Może to spowodować łagodne odmrożenie, które może zaszkodzić nowo wstrzykniętym ustom. Aby delikatnie oblodzić usta, można namoczyć bawełniane ściereczki lub waciki w lodowatej wodzie. W ciągu pierwszych kilku dni najlepiej jest jak najczęściej obkładać usta lodem. Za każdym razem należy je obladzać przez maksymalnie 20 minut.

Na miejsce po zabiegu powiększania ust możesz również zastosować zimny kompres. Zmniejszy on obrzęk i zredukuje swędzenie. Możesz użyć okładu z lodu zawiniętego w ręcznik lub miękką ściereczkę. Należy upewnić się, że do nakładania lodu używamy miękkiej tkaniny, ponieważ lepkie przedmioty mogą pogorszyć stan.

Najlepiej jest unikać ekstremalnych temperatur przez 48 godzin po zabiegu powiększania ust. Zapobiegnie to dalszemu powstawaniu obrzęków i zasinień. W tym czasie należy również unikać palenia papierosów, ponieważ zwężają one naczynia krwionośne wokół miejsca wstrzyknięcia.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane
Czy Cellulit można szybko zlikwidować?
Czytaj Dalej

Czy Cellulit można szybko zlikwidować?

Istnieje wiele nieinwazyjnych zabiegów na cellulit. Należą do nich dieta i programy ćwiczeń, które celują w mięśnie dolnej…
Jak zrobić olejek na cellulit
Czytaj Dalej

Jak zrobić olejek na cellulit

Jeśli zastanawiałaś się jak zrobić olejek na cellulit, to dobrze trafiłaś. Istnieje kilka składników, które można połączyć, aby…
Usuwanie cellulitu metodą mezoterapii igłowej
Czytaj Dalej

Usuwanie cellulitu metodą mezoterapii igłowej

Izoproterenol i lecytyna to dwa związki, które uruchamiają w organizmie reakcję chemiczną, która pomaga rozbijać komórki tłuszczowe. Związki…